HurSoft Residence ve Plaza Yönetim Programı

Plaza ve residance yönetim otomasyonu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 14 MB
  • Version 2.10
  • Dil Türkçe
  • Firma HurSoft
HurSoft Residence ve Plaza Yönetim Programı, plaza ve residance yöneticilerine hitap edecek şekilde hazırlanmış bir programdır. Program kat malikleri kanunu ve tüzüklerini bünyesinde barındırır ve kullanıcının kanuna aykırı hareket etmesini önler. Program

HurSoft Residence ve Plaza Yönetim Programı, plaza ve residance yöneticilerine hitap edecek şekilde hazırlanmış bir programdır. Program kat malikleri kanunu ve tüzüklerini bünyesinde barındırır ve kullanıcının kanuna aykırı hareket etmesini önler. Program ile kiracı ve ev sahibi bilgilerini ayrı olarak takip edebilir, dairelerin genel durum takibi gibi pek çok işlem yapabilirsiniz.

 

Programın genel özellikleri ve açıklamaları aşağıda ayrıntılı olarak yer almaktadır ;

 

Genel Özellikleri; Blokların tanımlanması, daire tiplerinin tanımlanması, yetki tanımları, ödeme tür tanımlanması, birden fazla apartman ve site tanımlama.

 

Daire İşlemleri; Malik ve sakinlerin kaydedilmesi, düzeltme, silme işlemleri, aidatların basımı,  daire ekstre basımı, daire bakiye raporu basımı, daire gecikme cezası.

 

Proje işlemleri; Giderlerin tanımlanması, gelirlerin tanımlanması, işletme gider projesinin oluşturulması, işletme gelir projesinin oluşturulması.

 

Hesap işlemleri; Hesapların açılması, hesap hareketlerinin işlenmesi, hesap ekstrelerinin oluşturulması ve basımı, hesap bakiye raporları.

 

Raporlar ve Defterler; İşletme projesi raporu, işletme defteri, kasa defteri, dönemsel fark raporu, gelir ve gider tablosu, kesin hesap raporu;  makbuz basımı.

 

Sayaç İşlemleri; Sayaçların tanımlanması ( Su, Gaz Elektrik vb), otomatik sayaç oluşturma, sayaç okuma tablosu, sayaç tahakkukları, ortak harcama tahakkukları.

 

SMS Atma İşlemi; Sms programı ile site sakinlerine kısa mesaj çekme,  bayram tebrikleri, toplantıya davet, borcu olan daireye borcunu bildiren SMS in gönderilmesi (Örneğin; Sayın EMRE ÜSTÜNER 16.12.2009 tarihi itibariyle 108.15 TL site aidat borcunuz bulunmaktadır.

 

E-Mail Atma İşlemi; Kat maliki hesap ekstresinin borcu olan dairelere toplu mail sistemi ile detaylı kat maliki, işyeri ekstresi alabilme ve mail atabilme, duyuruları toplu mail atarak yapabilme.

 

Borç İşlemleri; Toplu borçlandırma işlemleri, borçlandırmalarda otomatik dağılım ve oluşturulan şablonlardan tek tuşla borçlanma yapabilme. Ayrıca dairelere toplu olarak borçlandırma yapılabildiği gibi tek tek de dairelerin aylık aidat elektrik su yakıt vb... borçlandırma işlemleri yapılabilmektedir.

 

Aidat Ödeme İşlemleri; Toplu tahsilat işlemleri, tahsilatlarda otomatik dağılım ve oluşturulan şablonlardan tek tuşla ödeme yapabilme. Ayrıca dairelere toplu olarak tahsilat yapılabildiği gibi tek tek de dairelerin tahsilat işlemleri yapılabilmektedir.

 

Genel Gider İşlemleri; Residence ve Plaza'nızın bakım, onarım, tamirat, personel maaşları, çevre düzenleme ve temizlik gibi giderlerini girerek listeleyebilir, toplam genel gider miktarını görebilir ve raporlarını alabilirsiniz.

 

Genel Gelir İşlemleri; Residence ve Plaza'nızın havuz geliri, sauna geliri, kira geliri, aidat geliri, sayaç geliri gibi gelirlerini girerek listeleyebilir, toplam genel gelir miktarını görebilir ve raporlarını alabilirsiniz.

 

Kasa İşlemleri; Kat maliklerinin ödedikleri aidatları ve genel gider masrafların hesaplanarak otomatik olarak kasa hesabını yapabilmektedir.

 

Banka İşlemleri; Kat maliklerin banka yolu ile yaptıkları ödemelerin banka hesap ekstrelerinin otomatik olarak oluşması sağlanmaktadır. Ana sayfa Hakkımızda Ürünler Hizmetler Sektörler Fiyat Listesi İnsan Kaynakları Referanslar İletişim.

 

 

Not ; Programın deneme sürümüdür. Bu sebeple kullanımda yada kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz. Programın lisanslı versiyonu için üretici ile irtibata geçiniz.

Daha Fazla Göster
HurSoft Residence ve Plaza Yönetim Programı indir